РК РАДНИЧКИ СЕ ПРИПРЕМА ЗА НАСТАВАК СЕЗОНЕ
Младићи као што је Милан Милановић враћају наду у ћупријски рукомет. Успони и падови екипе Радничког је нешто на шта су се навијачи навикли. Према речима тренера Дејана Милојевића ови талентовани момци заслужују сву пажњу јавности, јер је пред њима лепа будућност, наравно, уколико их изазови које носе њихове године не скрену са пута успеха.
Пред Радничким је наставак сезоне у Другој лиги група “Запад”. У јесењем делу сезоне ови млади момци се нису обрукали, иако су забележили само једну победу. Нису последњи на табели. У паузи се екипа појачала, па су и очекивања већа – рекао је тренер Милојевић. Сезона се наставља 15. и 16. марта. У Ћуприју, на мегдан Радничком, долази фаворизована екипа Слоге, из Краљева.
Лево крило радничког Милан Милановић верује у своје другаре. Не плаше се противника. Каже да увек дају све од себе и иду на победу. Тако ће бити и у наставку првенства. Он позива све који воле овај спорт да се прикључе школи рукомета и уживају у игри.
Милану Милановићу и његовим саиграчима смо пожелели да што више играју, вредно раде, буду посвећени рукомету и верују упобеду.
Коментари